Lista inwestycji

Biogenetica International Laboratories

Wdrażamy rozwiązania oparte na najnowszych światowych osiągnięciach naukowych.

Fundusz Inwestycyjny Zamknięty Venture Capital

Biogenetica International Laboratories - innowacyjna spółka specjalizującą się w programach diagnostyki genetycznej. Dzięki inwestycji StartMoney, w Poznaniu powstanie nowoczesne laboratorium, w którym będą analizowane - pod kątem kodu genetycznego - próbki od pacjentów z niemal całej Europy oraz prowadzone prace badawcze. W dalszych etapach testy będą dostępne w sprzedaży dla lekarzy, przychodni, szpitali, ośrodków zdrowia i podobnych jednostek.
Pierwsze programy diagnostyki genetycznej będą dotyczyć chorób dermatologicznych - trądziku, łysienia kobiet i mężczyzn, cellulitu oraz łuszczycowego zapalenia stawów czy opryszczki genitalnej. W poznańskim laboratorium będą analizowane próbki od pacjentów z Polski oraz klinik i szpitali Europy Zachodniej, Skandynawii, krajów regionu nadbałtyckiego, Słowacji oraz Węgier. W oparciu o efekty kilkuletniej współpracy naukowców z Polski i Stanów Zjednoczonych będą także prowadzone prace badawcze, na przykład nad rozwojem testów kardiologicznych.
Testy firmy Biogenetica pomagają lekarzowi ocenić czy pacjent jest w grupie ryzyka rozwoju danego schorzenia, zanim doświadczy on jakichkolwiek symptomów, co daje możliwość zastosowania najlepszej terapii i uniknięcia powikłań.

  • SATUS Venture Sp. z o.o.

    30-394 Kraków, ul. Podole 60

  • E-mail:
    biuro@satus.pl

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress